Неосервіс - «Успіхи наших партнерів - наші успіхи»
по сайту в магазині


finance.com.ua finance.com.ua

ABBYY

Компанія ABBYY - один з провідних виробників програмного забезпечення в області лінгвістики, семантики, обробки текстів і систем оптичного розпізнавання символів (OCR).

Найбільш відомими продуктами компанії є:

- лінійка продуктів ABBYY Finereader - система безклавіатурного введення текстів, світовий лідер за якістю розпізнавання;

- сімейство електронних словників ABBYY Lingvo (англо-україно-російських і багатомовних) для персональних комп'ютерів і для Pocket PC;

- ABBYY Formreader -система, призначена для масового введення в комп'ютер даних з різних форм, заповнених від руки (анкет, бланків, опитних листів, заяв і т.д.).

- ABBYY PDF Transformer 3.0 дозволяє перетворювати в редаговані формати PDF-файли, зокрема файли без текстового шару.ABBYY Finereader 10.0

У стрімкому сучасному світі успіху добивається той, хто вміє ефективно використовувати свій час. Час так часто не вистачає, шкода витрачати його даремно!

Популярна система оптичного розпізнавання тексту (OCR) - ABBYY Finereader 10.0 допоможе вам за лічені хвилини перетворити на електронний редагований документ газетну або журнальну статтю, потрібну сторінку книги, договір, лист, факс або листівку з максимально точним збереженням початкового оформлення документа.

 

ABBYY FineReader стане незамінним помічником, коли необхідно:

  • вносити правки до паперових документів без передруку і форматування, створювати електронні документи на основі паперових

  • перекладати в редагований вигляд документи поганої якості: сфотографовані камерою мобільного телефону, отримані факсом і тому подібне

  • розпізнавати і обробляти документи з складним форматуванням: багаторівневим змістом, ілюстраціями, таблицями (журнальні сторінки, прайс-листи, звіти і тому подібне)

  • сканувати і розпізнавати документи для внесення до електронного архіву з можливістю пошуку по тексту

ABBYY FineReader створений для того, щоб позбавити вас від нудної монотонної роботи. Вам більше не потрібно форматувати розпізнаний текст: програма повністю зберігає оформлення початкового документа – ілюстрації, таблиці, списки і так далі Результат розпізнавання можна зберігати в різних форматах, відправляти по електронний пошті або публікувати в інтернеті.

Електронні словники ABBYY LINGVO х3 

Продукти лінійки ABBYY Lingvo давно користуються заслуженою популярністю у користувачів завдяки повноті і сучасності лексичної бази, зручності в роботі, швидкості пошуку. Щоб зрозуміти, що таке ABBYY Lingvo, уявіть, що всі словники, що стоять у Вас на полиці, хтось ввів в комп'ютер і забезпечив зручною і швидкою системою пошуку слів!

 

ABBYY Lingvo x3 - це більше, ніж словник! Це світ словників, енциклопедій і професійного перекладу.

 

ABBYY Lingvo x3 - це більше 154 словників і 8,7 млн. словарних статей для 12 мов, озвучені носіями мов, слова і розмовники, довідник по граматиці, додаток для ефективного вивчення слів Lingvo Tutor, пошук в Wikipedia і онлайн-джерелах, миттєвий переклад при читанні текстів і багато іншого.

 

Версії для настольного комп'ютера і для мобільних пристроїв допоможуть всім, хто хоче бути успішним в житті і в роботі, вивчає мови, багато спілкується і любить подорожувати. Для всіх, хто цікавиться сучасними продуктами і технологіями, хоче йти в ногу з часом і ефективно вирішувати поставлені завдання.

 

З ABBYY Lingvo x3 Ви зможете протягом секунд отримати найповніший переклад слова зі всіх тематичних словників, підключених до системи. Для цього Вам досить просто навести курсор на незнайоме слово. Поряд з курсором з'явиться спливаюча підказка з коротким перекладом і посиланням на докладну словарну статтю в ABBYY Lingvo. Граматичні коментарі на будь-яке слово, природне озвучування найбільш важливих слів, перевірка правильності написання, можливість створення власних словників, додаток для поповнення словарного запасу - все це робить ABBYY Lingvo x3 незамінним помічником не тільки для професійних перекладачів, але для тих, хто тільки починає вивчати мови.  


ABBYY PDF Transformer 3.0

ABBYY PDF Transformer 3.0 дозволяє перетворювати в редаговані формати PDF-файлы, зокрема файли без текстового шару. Такі файли найчастіше виходять з відсканованих документів і є зображенням тексту. Такий «текст» неможливо виділити і скопіювати в іншу програму. Завдяки використанню в ABBYY PDF Transformer 3.0 технологій розпізнавання, програма коректно перетворить в редагований вигляд навіть такі PDF-файлы.

 

При конвертації з PDF програма робить текст редагованим, а також зберігає зовнішній вигляд документа, зокрема таблиці.

 

Конвертуйте будь-які PDF-документы в редаговані формати, створюйте свої PDF з додатків Microsoft Office, об'єднуйте декілька різних документів в один PDF-файл.

 

Прайс-лист

Прайс-лист "Нео-сервіс"

Portal

Portal Lite

Новини

09.05.2018

Акція від тм ASUS: материнські плати та відеокарти

При купівлі материнських плат та відеокарт тм ASUS в подарунок банка бельгійського пива Leffe за кож... »»

09.05.2018

Акція від тм ASUS: мережеве обладнання

Протягом місяця (з 9 травня по 9 червня) купуючи мережеве обладнання ASUS ви отримуєте подарунок, ба... »»

01.05.2018

TP-Link: накопичувальна акція

з 1 травня по 30 червня діятиме накопичувальна акція. Акційний товар - всі маршрутизатори та точки д... »»

25.04.2018

Графік роботи компанії "Нео-сервіс" в період святкування травневих свят.

Шановні партнери.       В період святкування травневих свят компанія Нео-сервіс» буде працювати зг... »»

18.04.2018

ColorWay 10+1

В період з 18 квітня по 11 травня проходить акція від тм ColorWay. Купуючи 10 одиниць товару ви отри... »»

Конфіденційність | Умови користування сайтом

Наша адреса:

Україна, 79018, м. Львів, вул. Федьковича, 58

т. (032) 294-81-81, e-mail: office@neoservice.ua© 2001- Нео-сервіс
© 2005 Розробка ВебКузня
© 2008 TYPO3 супровід Інтегра-Медіа


Rambler's Top100

MyTOP Banner Network