Неосервіс - «Успіхи наших партнерів - наші успіхи»
по сайту в магазині


finance.com.ua finance.com.ua

Dr.Web

Компанія «Доктор Веб» www.drweb.com — російська компанія, що є виробником і постачальником антивірусних продуктів під маркою Dr. Web®. Компанія пропонує антивірусні рішення найширшому кругу клієнтів, що використовують різні операційні системи.

 Антивірусні продукти Dr.Web розробляються з 1992 року і незмінно демонструють чудові результати детектування шкідливих програм, відповідають світовим стандартам безпеки. Сертифікати і нагороди, а також обширна географія користувачів Dr.Web свідчать про високий ступінь довіри до продуктів компанії.

 «Доктор Веб» – один з небагатьох антивірусних вендорів у світі, що володіють власною унікальною технологією детектування і лікування шкідливих програм; має власну службу вірусного моніторингу і аналітичну лабораторію. Це обумовлює високу швидкість реакції фахівців компанії на нові вірусні загрози, здатність надати допомогу клієнтам у вирішенні проблем будь-якої складності в лічені години.

 

Dr.Web Security Space


Dr.Web Security Space - рішення для комплексного захисту ПК від інтернет-загроз: вірусів, руткітів, поштових черв'яків, хакреських утиліт, спаму, фішінгових повідомлень, заражених інтернет-сторінок.

 Антивірус Dr.Web забезпечує багаторівневий захист системної пам'яті, жорстких дисків і змінних носіїв від проникнення вірусів, руткітів, троянських програм, шпигунського і рекламного ПО, хакреських утиліт і різних шкідливих об'єктів з будь-яких зовнішніх джерел.

Нове! Веб-антивірус SpIDer Gate™ не допускає завантаження заражених сторінок та інтернет-реклами в будь-яких браузерах, блокує доступ до сайтів інтернет-шахраїв та інших небезпечних ресурсів Інтернету.

• Поштовий монітор SpIDer Mail® перевіряє повідомлення на віруси до того, як вони потрапляють в поштову скриньку. При цьому відбувається перевірка всіх компонентів листа, включаючи заархівовані вкладення, поміщені в архів.

• Антиспам Dr.Web розпізнає спам незалежно від мови, на якій написано повідомлення, і має високий відсоток гарантованого відсіву небажаної кореспонденції при рекордно низькому числі помилкових спрацьовувань.

Нове! Батьківський контроль Dr.Web захистить Ваших дітей від відвідин небажаних, на ваш погляд, сторінок, і захистить від контактів з людьми старшого віку або кримінальними елементами. З його допомогою Ви також можете заборонити використання переносних пристроїв для зберігання даних, блокувати доступ до мережевих пристроїв, а також окремих файлів і каталогів і зберегти важливу для вас інформацію від видалення або викрадання.

Dr.Web для Windows


Антивірус Dr.Web для Windows – один з лідерів у галузі лікування активних заражень. Це ефективний інструмент для постійного моніторингу здоров'я комп'ютера, який  надійно блокує спроби вірусів, троянських програм, поштових черв'яків, шпигунського ПО і інших шкідливих об'єктів проникнути в систему з будь-яких зовнішніх джерел. Антивірус Dr.Web зручний у використанні і невимогливий до системних ресурсів – може бути встановлений на будь-який ПК, на якому встановлена ОС Windows.

 Антивірус Dr.Web забезпечує багаторівневий захист системної пам'яті, жорстких дисків і змінних носіїв від проникнень вірусів, руткітів, троянських програм, шпигунського і рекламного ПО, хакреських утиліт і різних шкідливих об'єктів з будь-яких зовнішніх джерел.

Dr.Web –  один з небагатьох антивирусів, який в більшості випадків може бути встановлений на вже інфікований комп’ютер і вилікувати його.


 Поштовий монітор SpIDer Mail® перевіряє повідомлення на віруси до того, як вони потрапляють в поштову скриньку. При цьому відбувається перевірка всіх компонентів листа, включно із заархівованими вкладеннями

Dr.Web Enterprise Suite


Dr.Web Enterprise Suite — найкращий вибір для компаній, що піклуються про інформаційну безпеку свого бізнесу і безперебійність бізнес-процесів. Це унікальний комплекс з вбудованою системою централізованого управління антивірусним і антиспам-захистом робочих станцій під управлінням Microsoft Windows 9x-Vista на підприємствах будь-якого масштабу.


Детальніше про Dr.Web Enterprise Suite >>>

 

 

 

Прайс-лист

Прайс-лист "Нео-сервіс"

Portal

Portal Lite

Новини

24.05.2018

Графік роботи компанії "Нео-сервіс" в період зелених свят

Шановні партнери.   Щиро вітаємо Вас та Вашу родину з одним з найвеличніших християнських свят - ... »»

09.05.2018

Акція від тм ASUS: материнські плати та відеокарти

При купівлі материнських плат та відеокарт тм ASUS в подарунок банка бельгійського пива Leffe за кож... »»

09.05.2018

Акція від тм ASUS: мережеве обладнання

Протягом місяця (з 9 травня по 9 червня) купуючи мережеве обладнання ASUS ви отримуєте подарунок, ба... »»

01.05.2018

TP-Link: накопичувальна акція

з 1 травня по 30 червня діятиме накопичувальна акція. Акційний товар - всі маршрутизатори та точки д... »»

25.04.2018

Графік роботи компанії "Нео-сервіс" в період святкування травневих свят.

Шановні партнери.       В період святкування травневих свят компанія Нео-сервіс» буде працювати зг... »»

Конфіденційність | Умови користування сайтом

Наша адреса:

Україна, 79018, м. Львів, вул. Федьковича, 58

т. (032) 294-81-81, e-mail: office@neoservice.ua© 2001- Нео-сервіс
© 2005 Розробка ВебКузня
© 2008 TYPO3 супровід Інтегра-Медіа


Rambler's Top100

MyTOP Banner Network