Неосервіс - «Успіхи наших партнерів - наші успіхи»
по сайту в магазині


finance.com.ua finance.com.ua

Dr.Web

Компанія «Доктор Веб» www.drweb.com — російська компанія, що є виробником і постачальником антивірусних продуктів під маркою Dr. Web®. Компанія пропонує антивірусні рішення найширшому кругу клієнтів, що використовують різні операційні системи.

 Антивірусні продукти Dr.Web розробляються з 1992 року і незмінно демонструють чудові результати детектування шкідливих програм, відповідають світовим стандартам безпеки. Сертифікати і нагороди, а також обширна географія користувачів Dr.Web свідчать про високий ступінь довіри до продуктів компанії.

 «Доктор Веб» – один з небагатьох антивірусних вендорів у світі, що володіють власною унікальною технологією детектування і лікування шкідливих програм; має власну службу вірусного моніторингу і аналітичну лабораторію. Це обумовлює високу швидкість реакції фахівців компанії на нові вірусні загрози, здатність надати допомогу клієнтам у вирішенні проблем будь-якої складності в лічені години.

 

Dr.Web Security Space


Dr.Web Security Space - рішення для комплексного захисту ПК від інтернет-загроз: вірусів, руткітів, поштових черв'яків, хакреських утиліт, спаму, фішінгових повідомлень, заражених інтернет-сторінок.

 Антивірус Dr.Web забезпечує багаторівневий захист системної пам'яті, жорстких дисків і змінних носіїв від проникнення вірусів, руткітів, троянських програм, шпигунського і рекламного ПО, хакреських утиліт і різних шкідливих об'єктів з будь-яких зовнішніх джерел.

Нове! Веб-антивірус SpIDer Gate™ не допускає завантаження заражених сторінок та інтернет-реклами в будь-яких браузерах, блокує доступ до сайтів інтернет-шахраїв та інших небезпечних ресурсів Інтернету.

• Поштовий монітор SpIDer Mail® перевіряє повідомлення на віруси до того, як вони потрапляють в поштову скриньку. При цьому відбувається перевірка всіх компонентів листа, включаючи заархівовані вкладення, поміщені в архів.

• Антиспам Dr.Web розпізнає спам незалежно від мови, на якій написано повідомлення, і має високий відсоток гарантованого відсіву небажаної кореспонденції при рекордно низькому числі помилкових спрацьовувань.

Нове! Батьківський контроль Dr.Web захистить Ваших дітей від відвідин небажаних, на ваш погляд, сторінок, і захистить від контактів з людьми старшого віку або кримінальними елементами. З його допомогою Ви також можете заборонити використання переносних пристроїв для зберігання даних, блокувати доступ до мережевих пристроїв, а також окремих файлів і каталогів і зберегти важливу для вас інформацію від видалення або викрадання.

Dr.Web для Windows


Антивірус Dr.Web для Windows – один з лідерів у галузі лікування активних заражень. Це ефективний інструмент для постійного моніторингу здоров'я комп'ютера, який  надійно блокує спроби вірусів, троянських програм, поштових черв'яків, шпигунського ПО і інших шкідливих об'єктів проникнути в систему з будь-яких зовнішніх джерел. Антивірус Dr.Web зручний у використанні і невимогливий до системних ресурсів – може бути встановлений на будь-який ПК, на якому встановлена ОС Windows.

 Антивірус Dr.Web забезпечує багаторівневий захист системної пам'яті, жорстких дисків і змінних носіїв від проникнень вірусів, руткітів, троянських програм, шпигунського і рекламного ПО, хакреських утиліт і різних шкідливих об'єктів з будь-яких зовнішніх джерел.

Dr.Web –  один з небагатьох антивирусів, який в більшості випадків може бути встановлений на вже інфікований комп’ютер і вилікувати його.


 Поштовий монітор SpIDer Mail® перевіряє повідомлення на віруси до того, як вони потрапляють в поштову скриньку. При цьому відбувається перевірка всіх компонентів листа, включно із заархівованими вкладеннями

Dr.Web Enterprise Suite


Dr.Web Enterprise Suite — найкращий вибір для компаній, що піклуються про інформаційну безпеку свого бізнесу і безперебійність бізнес-процесів. Це унікальний комплекс з вбудованою системою централізованого управління антивірусним і антиспам-захистом робочих станцій під управлінням Microsoft Windows 9x-Vista на підприємствах будь-якого масштабу.


Детальніше про Dr.Web Enterprise Suite >>>

 

 

 

Прайс-лист

Прайс-лист "Нео-сервіс"

Portal

Portal Lite

Новини

12.07.2018

Акція до Дня Фотографа

Пропонуємо нашим партнерам взяти участь у дводенній бліц-акції від тм ColorWay, присвяченій Дню Фото... »»

02.07.2018

Акія "Безкоштовне складання та тестування системного блоку"Нео" продовжено до 30 вересня.

Шановні партнери. Користуйтесь нагодою отримувати вже готову відтестовану продукцію на замовлення. П... »»

20.06.2018

Енергія завжди з тобою.

При купівлі двох мережевих фільтрів тм ColorWay ви отримуєте невеличкий, але дуже помічний PowerBank... »»

20.06.2018

Накопичувальна акція від тм ColorWay

Протягом періоду з 20 червня по 11 липня діє накопичувальна акція по всім торговим групам тм ColorWa... »»

02.06.2018

Електровелосипеди, електробайки та електроскутери тм Maxxter.

Шановні партнери. Пропонуємо Вашій увазі нову категорію товару на складі «Нео»: електроскутери, еле... »»

Конфіденційність | Умови користування сайтом

Наша адреса:

Україна, 79018, м. Львів, вул. Федьковича, 58

т. (032) 294-81-81, e-mail: office@neoservice.ua© 2001- Нео-сервіс
© 2005 Розробка ВебКузня
© 2008 TYPO3 супровід Інтегра-Медіа


Rambler's Top100

MyTOP Banner Network