Неосервіс - «Успіхи наших партнерів - наші успіхи»
по сайту в магазині


finance.com.ua finance.com.ua

Dr.Web Enterprise Suite Антивирус + Антиспам

 

Dr.Web Enterprise Suite — найкращий вибір для компаній, що піклуються про інформаційну безпеку свого бізнесу і безперебійність бізнес-процесів. Це унікальний комплекс з вбудованою системою централізованого управління антивірусним і антиспам-захистом робочих станцій під управлінням Microsoft Windows 9x-Vista на підприємствах будь-якого масштабу.

На даний час існує в двох варіантах: Dr.Web Enterprise Suite Антивирус і Dr.Web Enterprise Suite Антивирус + Антиспам

 

Досвід великих проектів
Серед клієнтів «Доктор Веба» — крупні компанії зі світовим ім'ям, російські і міжнародні банки, державні організації, мережі яких налічують десятки тисяч комп'ютерів. Антивірусним рішенням «Доктор Веба» довіряють найвищі органи державної влади Росії, компанії паливно-енергетичного сектора.

Виняткова масштабованість
Можливість ієрархічної побудови системи антивірусного захисту на базі декількох серверів Dr.Web Enterprise Suite, які сполучені між собою і забезпечують своїми ресурсами єдину антивірусну мережу, робить це рішення незамінним для компаній, що мають багатофіліальну структуру. Програма легко масштабується залежно від розмірів і складності мережі і може бути адаптована як для простих мереж з декількох комп'ютерів, так і для складних розподілених інтранет-мереж, що налічують десятки тисяч вузлів. Масштабування забезпечується можливістю використовувати групування з декількох взаємодіючих серверів Dr.Web Enterprise Suite і окремого SQL-сервера для зберігання даних і комплексною структурою взаємодії між ними.

Єдиний центр управління антивірусним захистом
Dr.Web Enterprise Suite надає можливість установки робочого місця адміністратора (консолі) практично на будь-якому комп'ютері під управлінням будь-якої операційної системи.
Dr.Web Enterprise Suite дозволяє адміністраторові, що працює як усередині мережі, так і на віддаленому комп'ютері (через мережу Інтернет), централізовано управляти всіма компонентами антивірусного захисту, відстежувати стан всіх захищених вузлів, отримувати повідомлення про вірусні інциденти і настроювати автоматичну реакцію на них. Для цього достатньо наявності зв'язку по протоколу TCP/IP між робочим місцем адміністратора і антивірусним сервером. Легкість в розгортанні антивірусної мережі, гнучкі можливості настройок інсталяційних пакетів для розгортання клієнтської частини, швидке і ефективне розповсюдження сервером оновлень вірусних баз і програмних модулів і виняткова зручність адміністрування безперечно належать до численних достоїнств Dr.Web Enterprise Suite, що вирізняють наш продукт серед аналогічних рішень на ринку.

Низькозатратне адміністрування
Можливість єдиного «погляду зверху» на антивірусну мережу підприємства будь-якого масштабу з одного робочого місця (через консоль адміністратора) — причому, де б воно не знаходилося, — скорочує час на адміністрування і витрати на відновлення життєздатності мережі після вірусної атаки. Dr.Web Enterprise Suite дозволяє істотно скоротити час на обслуговування і значно знижує навантаження на системних адміністраторів.

Економія трафіку локальної мережі
Рішення забезпечує мінімальний, порівняно з аналогічними вирішеннями інших виробників, мережевий трафік, заснований на спеціально розробленому протоколі обміну інформацією в мережах, побудованих на основі протоколів TCP/IP, IPX і NETBIOS з можливістю застосування спеціальних алгоритмів стиснення трафіку. Економія мережевого трафіку забезпечується спеціальним оптимізованим протоколом, що підтримує компресію даних між клієнтом і сервером.

Найширший спектр підтримуваних ОС і мережевих протоколів
Архітектура серверної частини ПО Dr.Web Enterprise Suite дозволяє використовувати його як на Windows-, так і на Unix-серверах, чого не дозволяє робити жодна інша аналогічна програма.

 

Підтримувані ОС

  • Клієнти: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/Vista (тільки для 32-бітових систем).
  • Сервери: Windows 2000/XP/2003/2008, Linux, FREEBSD (до 7.0), Solaris (x86 і Sparc) (для 32- і 64-бітових систем).


Рішення підтримує одночасно декілька мережевих протоколів між комп'ютерами, що захищаються, і антивірусним сервером: TCP/IP, IPX/SPX, NETBIOS. Безпека передачі даних між різними компонентами системи забезпечується можливістю шифрування даних, що дозволяє адмініструвати антивірусну мережу з будь-якої точки миру через інтернет.
Dr.Web Enterprise Suite містить опцію вбудованого резервного копіювання критично важливих даних і конфігурації антивірусного сервера, а також опцію відновлення сервера з резервної копії.

 

Прайс-лист

Прайс-лист "Нео-сервіс"

Portal

Portal Lite

Новини

30.06.2017

Подарунок до лазерних картриджів тм PATRON

Купуючи лазерний картридж Patron EXTRA ви отримуєте в подарунок пачку офісного паперу формату А4 (50... »»

26.06.2017

Графік роботи компанії "Нео-сервіс" в День Конституції України

Шановні партнери. Колектив компанії Нео-сервіс щиро вітає Вас з наступаючим Днем Конституції Україн... »»

12.06.2017

Тонер тм PATRON - обирай якісне, заправляй вигідно.

На складі "Нео" повний асортимент тонеру тм Patron. Спеціальна серія - рекомендований продукт, для д... »»

11.06.2017

Поповнення асортименту лазерних картриджів тм Patron

На складі "Нео" оновлено асортимент картриджів EXTRA тм PATRON. Patron EXTRA це надійність оригіналь... »»

05.06.2017

Літо. Спека. TP-Link. Пиво.

Купуючи два маршрутизатори тм TP-Link: TL-WR841N + Archer C20 отримуєте в подарунок пляшку справжньо... »»

Конфіденційність | Умови користування сайтом

Наша адреса:

Україна, 79018, м. Львів, вул. Федьковича, 58

т. (032) 294-81-81, e-mail: office@neoservice.ua© 2001- Нео-сервіс
© 2005 Розробка ВебКузня
© 2008 TYPO3 супровід Інтегра-Медіа


Rambler's Top100

MyTOP Banner Network